П`ятниця, 19.07.2019, 05:35
Кафедра української мови КПІ ДВНЗ "КНУ"
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа

 Хоменко Ганна Євгенівна,

ганна х

         здобувач

      Народилася  10 жовтня 1987 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.  У 2010 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Українська мова і література та практична психологія», отримала диплом «магістра». Здобувач кафедри української мови з 2010 року.  Досліджує сучасні інформаційні тексти та  їх стилістичні особливості. Тема кандидатської дисертації: «Експресивні засоби в інформаційному стилі початку ХХІ століття» (науковий керівник: кандидат філол. наук, доцент, Малюга Н. М. ). Має 9 публікацій.

 

Іншакова Інна Євгенівна

 

inna

здобувач

     Народилася 04 лютого 1987 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.  У 2009 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література», отримала диплом «магістра». Здобувач кафедри української мови з 2010 року. Тема кандидатської дисертації: «Формування одоративної лексики в українській мові» (науковий керівник: кандидат філологічних наук, доцент Вербовий М. В.). Має 10 публікацій за темою дисертаційного дослідження.

 

Арешенкова Олександра Юріївна

 

Леся

аспірант

      Народилася 02 липня 1985 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.  У 2009 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література», здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури. Аспірант кафедри української мови з 2012 року. Тема кандидатської дисертації: «Мовні засоби впливу на адресата в рекламних текстах» (науковий керівник: кандидат філологічних наук, доцент Н. М. Малюга). Має 7 публікацій за темою дисертаційного дослідження.

 

Єловська Юлія Володимирівна

 

Юля

аспірант

        Народилась 17 червня 1987 року в м. Кривому Розі Дніпропетровської області. У 2009 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська та німецька мова і література», отримала диплом «спеціаліста». З 2010-2011 р. працювала на кафедрі німецької мови і літератури з методикою викладання КДПІ. З 2012 р. аспірант кафедри української мови. Наукові інтереси охоплюють проблемні питання комунікативної лінгвістики та соціолінгвістики. Тема кандидатської дисертації «Табу в мовленнєвій практиці українців» (науковий керівник: кандидат філол. наук, доц. Остроушко О. А.). Має 7 публікацій.

 

Пальчикова Олександра Олександрівна

 
саша

аспірант

Народилася 4 січня 1989 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. У 2010 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська та німецька мова і література», отримала диплом «магістра». З 2010 року працює на кафедрі англійської філології КПІ. З 2012 р. аспірант кафедри української мови. Наукові інтереси охоплюють проблемні питання методики навчання української мови в іншомовній аудиторії. Тема кандидатської дисертації «Реалізація крос-культурного підходу до навчання української мови іноземних студентів» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Бакум З. П.). Має 7 публікацій.

 

Дирда Ірина Анатоліївна

 

здобувач

          Народилася 27 липня 1985 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області. У 2007 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська та німецька мова і література». З 2007 року працює викладачем кафедри англійської філології КПІ. Здобувач кафедри української мови з 2014 року. Наукові інтереси охоплюють питання методики навчання української мови як іноземної. Тема кандидатської дисертації «Розвиток полікультурної компетентності іноземних студентів на основному етапі навчання української мови» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Бакум З. П.). Має 6 публікацій.

Світлана Сергіївна Костюк

здобувач

         Народилася 25 лютого 1976 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. У 1998 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Українська мова і література та англійська мова», отримала диплом «спеціаліста». Працює викладачем кафедри іноземних мов Криворізького національного університету з 2003 року. Викладає англійську мову. Здобувач кафедри української мови з 2014 року. Досліджує питання розвитку компетентностей міжкультурної комунікації у студентів-іноземців у процесі навчання української мови. Тема кандидатської дисертації: «Розвиток компетентностей міжкультурної комунікації у студентів-іноземців у процесі навчання української мови» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Бакум З. П.). Має 9 публікацій (1 з теми дисертації).

 

 

 

 

 

 

 

 

...
Поиск
Час
Календар
Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz