Субота, 20.04.2019, 03:17
Кафедра української мови КПІ ДВНЗ "КНУ"
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа

Кафедра української мови є структурним підрозділом факультету української філології. Факультет української філології готує фахівців за напрямом «Українська мова та література» (шифр галузі знань0203 -  «Гуманітарні науки») зі спеціальності 6.020303 «Філологія. Українська мова і література» (освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр»); зі спеціальності 7.02030301 «Українська мова і література» (освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст»); зі спеціальності 8.02030301 «Українська мова і література» (освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр»).

Підготовка фахівців здійснюється на денній і заочній формах навчання висококваліфікованими спеціалістами. Навчання студентів ведеться як за державним замовленням, так і згідно з контрактами, укладеними в основному фізичними особами.

Підготовка фахівців зі спеціальності «Українська мова і література», яка акредитована за IV рівнем (сертифікат про акредитацію серія СД–IV № 045093 від 11 липня 2007 року), проводиться згідно з ліцензією (серія АВ № 328646 від 11 липня 2007 року).

Спершу функціонував як філологічний факультет з двома відділеннями (готував фахівців за двома спеціальностями – «українська мова і література» та «російська мова і література»); започаткував свою діяльність з 1 жовтня 1930 року як структурна одиниця Криворізького державного інституту профосвіти.

Після тривалої перерви (з 1956 року до 1982 року) на факультеті підготовки вчителів початкових класів було відкрито філологічне відділення і відновлено підготовку вчителів мови і літератури. З 1984 року філологічний факультет зі спеціальностями «Українська мова і література» та «Російська мова і література» став діяти як самостійна структурна одиниця Криворізького державного педагогічного інституту. Фахову підготовку з мовознавчих та літературознавчих дисциплін здійснювали викладачі кафедри методики викладання філологічних дисциплін, очолюваної доцентом Федором Захаровичем Яловим, якого згодом було обрано деканом.

У різні роки факультет очолювали доцент Володимир Миколайович Онопа, професор  Станіслав Олександрович Караман, доцент Людмила Василівна Панчук, доцент Ірина Опанасівна Іншакова. З вересня 2014 року факультет української філології очолює кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та світової літератур Семененко Любов Миколаївна.

 

Декан факультету :   

Семененко Любов Миколаївна,

кандидат філологічних наук,

доцент, доцент кафедри української та світової літератур. Тел.:(0564)-71-49-21

 


 

 


Заступник декана :  

Вавринюк Тетяна Іванівна

кандидат філологічних наук,

доцент, доцент кафедри української мови. Тел.: (0564)-71-49-21.


 

...
Поиск
Час
Календар
Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz